Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания Софтуерни технологии СТ (2 г., І курс) и БИАЕ (2 г., І курс) – пролетен триместър    English
Факултет по математика и информатика - СТ (2 г., І курс) и БИАЕ (2 г., І курс) – пролетен триместър
Последна актуализация: 14.06.2016 г.

 
ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Специалност СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ (2 год.)
Курс І Уч. 2015/16 г.   В (пролетен) триместър
Специалност БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК (2 г.)
Курс I Уч. 2015/16 г.   В (пролетен) триместър
  

Дата, час

Дисциплина

Вид

Зала

16.04. (събота),
9:00-15:00

Софтуерни технологии
доц. д-р Ася Стоянова-Дойчева
лекции 446 к.з.

17.04.(неделя),
9:00-16:00

Софтуерни технологии
доц. д-р А. Стоянова-Дойчева,
гл.ас. д-р Вл. Вълканов
лабораторни  упражнения 446 к.з.

23.04.(събота),
9:00-15:00

Софтуерни технологии
доц. д-р Ася Стоянова-Дойчева
лекции 446 к.з.

24.04.(неделя),
9:00-16:00

Софтуерни технологии
доц. д-р А. Стоянова-Дойчева,
гл.ас. д-р Вл. Вълканов
лабораторни  упражнения 446 к.з.

14.05. (събота),
9:00-16:00

Компютърни мрежи и комуникации
гл.ас. д-р Генчо Стоицов
лабораторни  упражнения 446 к.з.

15.05. (неделя),
9:00-16:00

Компютърни мрежи и комуникации
гл.ас. д-р Генчо Стоицов
лабораторни  упражнения 446 к.з.

21.05.(събота),
9:00-15:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
лекции 446 к.з.

22.05.(неделя),
9:00-15:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
лекции
446 к.з.

28.05. (събота),
9:00-15:00

Изкуствен интелект
проф. д-р Станимир Стоянов
лекции 446 к.з.

29.05.(неделя),
9:00-16:00

Изкуствен интелект
гл. ас. д-р Вл. Вълканов,
доц. д-р А. Стоянова-Дойчева
лабораторни  упражнения 446 к.з.

04.06. (събота),
14:00-18:00

Изкуствен интелект
проф. д-р Станимир Стоянов
лекции 446 к.з.

05.06. (неделя),
9:00-16:00

Изкуствен интелект
гл. ас. д-р Вл. Вълканов,
доц. д-р А. Стоянова-Дойчева
лабораторни  упражнения 446 к.з.

12.06. (неделя),
9:00-13:00

Софтуерни технологии
доц. д-р Ася Стоянова-Дойчева
ИЗПИТ 446 к.з.

12.06. (неделя),
14:00
-18:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
ИЗПИТ 446 к.з.

18.06. (събота),
9:00
-13:00

Изкуствен интелект
проф. д-р Станимир Стоянов
ИЗПИТ 446 к.з.
19.06. (неделя), 
9:00
-11:30
Софтуерни технологии
доц. д-р Ася Стоянова-Дойчева
Изкуствен интелект
проф. д-р Станимир Стоянов
ПОПР. ИЗПИТ 446 к.з.

19.06. (неделя),
11:30
-13:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
ПОПР. ИЗПИТ 446 к.з.

10.06. (събота),
11:30-13:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
ПОПР. ИЗПИТ 146 к.з.

09.09. (събота),
11:30-13:00

Компютърни мрежи и комуникации
доц. д-р Иван Ганчев
ЛИКВ. ИЗПИТ 146 к.з.

10.09. (събота),
9:00
-13:00

Всички дисциплини ЛИКВ. ИЗПИТ 446 к.з.

 

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ